לחצו ENTER לחיפוש או ESC לצאת
Dyn Diagnostics Dyn Diagnostics
כפפות חד פעמיות- הפתרון המושלם לשמירה על סטריליות ברמה הגבוהה ביותר

כפפות חד פעמיות- הפתרון המושלם לשמירה על סטריליות ברמה הגבוהה ביותר

ההקפדה על היגיינה חשובה היום יותר מאי פעם, לכן חשוב לעשות שימוש באמצעים אשר מסייעים לשמור רמת סטריליות גבוהה ככל האפשר. בין האמצעים הנפוצים והנגישים ביותר, אשר הפכו לפריט חובה בכל בית, עסק או מרכז רפואי, ניתן למצוא את הכפפות החד פעמיות, המאפשרות חציצה בין כף היד לבין כל חומר חיצוני, תוך שמירה על נוחות שימוש מרבית. הכפפות מעוצבות כך שיתאימו בדיוק למבנה כף היד, ועוביין הדק מאפשר מחד לשמור על היגיינה, ומאידך הופך אותן לכמעט ולא מורגשות וכך הן מאפשרות לעבוד ולהתנהל ללא הפרעה. הכפפות מספקות פתרון יעיל ונוח עבור צוותי רפואה, לצד עובדי ניקיון, תפעול ותעשייה וכן משתמשים בקרב המגזר הפרטי.


סוגי הכפפות השונים – כך תוכלו למצוא את סוג הכפפות שמתאים בדיוק עבורכם


בקטגוריית הכפפות לשימוש חד פעמי ניתן למצוא שלל סוגים וחומרים, המאפשרים התאמה לסוג ואופן השימוש. אתר קלים פלוס מציע טווח רחב של כפפות חד פעמיות, כך שתוכלו לוודא שמצאתם את הפתרון הטוב והמתאים ביותר עבורכם. בין סוגי הכפפות החד פעמיות השונים באתר תוכלו למצוא: כפפות גומי, כפפות עשויות לטקס, כפפות ניטריל שחורות, כפפות פוליאמיד, כפפות ניילון, כפפות ויניל וכפפות נוספות עם אבקה, המתאימות לחדרי ניתוח ולצרכים כירורגיים, לצד כאלה המגיעות ללא אבקה. בנוסף לכפפות הסטנדרטיות ניתן למצוא כפפות המותאמות לצרכים ספציפיים ומגיעות בגדלים מיוחדים, כמו כפפות פוליויניל כלוריד, המצופות חומר מונע החלקה המגיעות עד לגובה הכתף ובכך מספקות הגנה מרבית מפני חומרים מסוכנים, כימיקליים ועוד, או כפפות פוליאמיד בצבע לבן הנחשבות לאידיאליות עבור שימוש פרונטלי בתעשיית המזון וזאת בזכות צבען והמראה האסתטי שלהן. בנוסף ניתן למצוא באתר כפפות המותאמות לאנשים הסובלים מרגישויות שונות, כמו כפפות הניטריל המספקות מענה עבור עובדים הסובלים מרגישות ללטקס.

 

כפפות חד פעמיות- פריט חובה בעולם הרפואה


הכפפות החד פעמיות נחשבות כיום לפריטי חובה בכל מרכז רפואי מכל סוג, בין אם מדובר במרפאה, חדר ניתוח, מרפאת שיניים, מרכזי בדיקות ועוד, ונחשבות לציוד רפואי בסיסי. הכפפות החד פעמיות נועדו למנוע מגע יד חשוף בין רופא או איש צוות מטפל לבין חולה ובכך למנוע העברה של חיידקים ונגיפים, והן משמשות כל אחד מאנשי הצוות הרפואי אשר בא במגע עם מטופל, מסניטר ועד רופא מנתח. יתרונן של הכפפות החד פעמיות הוא שניתן להשליכן בתום כל שימוש, קצר ככל שיהיה, ובכך לשמור על סטריליות מרבית במעבר בין מטופל למטופל. מחירם הנגיש של הכפפות החד פעמיות מאפשר לשמור על תחלופה גבוהה של כפפות ככל שניתן, מבלי לייצר עלויות גבוהות בקרב המשתמש. חנות קלים פלוס משווקת מוצרים רפואיים עבור מנהלי רכש וקניינים מתחום הרפואה, בטווח רחב של מוצרים ובאיכות הגבוהה ביותר, ביניהם מבחר גדול של כפפות המותאמות לשימושים שונים בתעשייה הרפואית.


נגישות, יעילות וזולות- הכפפות בתעשיית המזון ובקרב הצרכן הפרטי


הכפפות החד פעמיות נמצאות בשימוש כיום כמעט בכל סביבת עבודה ואף בקרב הצרכן הפרטי וזאת בזכות עמידותן הגבוהה, מחירן הנגיש והעובדה כי הן מאפשרות עבודה נוחה ויעילה לצד הגנה על עור הידיים. כיום, מטבחים מוסדיים רבים ומפעלי מזון עושים שימוש בכפפות חד פעמיות כחלק מקוד לבוש חובה המוכתב במקום העבודה, במטרה לשמור על סטריליות ברמה הגבוהה ביותר. גם מסעדות, בתי קפה ומזללות עושות שימוש בכפפות חד פעמיות במטרה לוודא כי המזון המסופק הינו בדרגת ההיגיינה הגבוהה ביותר.