לחצו ENTER לחיפוש או ESC לצאת
Dyn Diagnostics Dyn Diagnostics
DYN Store

DYN Store

חוסכים זמן, כסף ודלק - בחנות האונליין של דין תמצאו מוצרי בריאות, ספורט ופארם מהיצרנים המובילים בעולם. אז צאו לשופינג של מבצעים והנחות, השילוח? מהיר במיוחד. אנחנו פתוחים 24/7!
 • במה אנחנו מתמחים?

  לאור התפתחות פלטפורמות המכירה באינטרנט והתרחבות ההתמחות של דין לקהל הצרכנים הביתי, החלטנו ב-2015 לפתוח ממשק אונליין מתקדם המעניק חווית קנייה אחרת.

   

  בדין סטור ניתן למצוא את המוצרים שדין דיאגנוסטיקה מייבאת ומפיצה: ממשאבות חלב של אמדה, מכשירי אימון מתקדמים בהם סדרת מוצרי קומפקס לגירוי חשמלי של השריר, מוצרי חבישה, מוצרים לסוכרתיים, מד קרישה ביתי, מדי לחץ דם מהמותגים המובילים בעולם ועד מוצרי טיפוח והיגיינה. לכל מוצר המשווק בדין סטור ניתן למצוא סדרת מוצרים משלימים ממיטב היצרנים בין אם אלו חיתולים ומוצרי הנקה, מוצרים טבעיים לטיפוח, תוספי מזון וויטמנים ועד מוצרי גילוח וניקיון הבית ובמחירים מושלמים.

   

  כחלק מתפיסת השירות שלנו, בנינו בדין מעגל תמיכה שיסייע ללקוחות לבצע את הרכישה במהירות ובפשטות, הטמענו ממשק לוגיסטי מתקדם התומך בפעילות דין סטור ומאפשר לתת מידע בזמן אמת על מלאי וצפי הגעת החבילה ללקוחות והוספנו שליחת עדכונים בערוצים שונים ללקוחות בכל שלב החל מסיום הרכישה ועד הגעת החבילה.

   

  שירות הלקוחות של דין דיאגנוסטיקה זמין לכל מענה, שאלה, איתור חבילה, הדרכה על מוצר או עזרה בבחירת המוצר המתאים ביותר במגוון ערוצים, טלפון, ווטסאפ, אימייל וברשתות החברתיות.

 • מי הלקוחות שלנו?

  לקוחות פרטיים.