לחצו ENTER לחיפוש או ESC לצאת
Dyn Diagnostics Dyn Diagnostics
דין מעבדות

דין מעבדות

פרמקוגנטיקה, התאמת רפואה אישית ושירותי מעבדה עבור מחקר ופיתוח
 • במה אנחנו מתמחים?

  דין מעבדות הוקמה בשנת 2006 כחברה בת של דין דיאגנוסטיקה.

   

  דין מעבדות מתמחה בפרמקוגנטיקה ובשירותים עבור תחום המחקר והפיתוח.
  המעבדה הפרמקוגנטית הוסמכה על-ידי משרד הבריאות וקיבלה הסמכה לתקן ISO15189:2012 כמעבדה קלינית בינלאומית. המעבדה עוסקת בבדיקות קליניות של שונות גנטית במטרה להתאים את הטיפול למטופלים על-פי הרקע הגנטי שלהם, והיא חלק מהמגמה המתעצמת של "טיפול רפואי מותאם אישית".

   

  במסגרת פעילותנו בתחום המחקר, אנחנו מתמקדים בהערכת טכנולוגיות חדשות ומיישמים במהירות את אלה העונות על צורכי מחקר עדכניים ועתידיים.

   


  במסגרת פעילותנו השגרתית, אנחנו מבצעים סוגים שונים של בדיקות:
  מערך בדיקות פתולוגיות של 11 גנים כולל הגנים: NRAS, KRAS, BRAF, EGFR, PI3K  לצורך פיתוח טיפול מותאם אישית בחולי סרטן ריאות וסרטן המעי הגס; גילוי מוטציות בגנים BRCA 1+2 בדגימות מביופסיות; בדיקת דנ"א חופשי במחזור הדם לגילוי מוטציה בגידולי ריאה; בדיקה פרמקוגנטית לנשים המטופלות בטמוקסיפן בשל סרטן שד; בדיקה פרמקוגנטית לחולים המטופלים בפלביקס; בדיקה פרמקוגנטית למטופלים בטיפול נוגד קרישה בוורפרין (קומדין); בדיקה פרמקוגנטית למטופלים עם ניוון מקולרי גילי (נמ"ג); בדיקה גנטית לרגישות לצליאק

   

  בתחום המחקר והפיתוח דין מעבדות מהווה מרכז גנומי המציע שירותים בהתאמה אישית בהתאם לדרישות הייחודיות של הלקוחות. אנחנו מציעים את כל השירותים תחת קורת גג אחת, החל מבידוד דנ"א ועד ניתוח ביואינפורמטי. הצוות המקצועי המיומן שלנו מתכנן את הפרויקט יחד עם החוקר ומספק את הפתרון הטוב ביותר בהתאם למטרות המחקר.

   

  הטכנולוגיות הנמצאות בשימוש במעבדה שלנו מספקות לנו את הכלים לבצע מחקרים בתחומים שונים של מדעי החיים: מיקרוביולוגיה, וירולוגיה, חקלאות, הגנום האנושי ועוד.

   

  אנחנו מציעים את שירותינו תוך שימוש במגוון טכנולוגיות מתקדמות: ריצוף עמוק - פלטפורמת VELA CE-IVD NGS; טכנולוגיית צ'יפ גנטי (microarray) של Affymertrix; Raindance Droplet Digital PCR; Genotyping Agena massarray; qPCR; מערכת אוטומטית לטיהור חומצות גרעין; Agilent bio-analyzer 2100; פתרונות חומרה ותוכנה לניהול ולניתוח של נתוני NGS.

   

  דין מעבדות משקיעה מאמצים ברכישת שיטות וטכנולוגיות חדשות, ובהכנסתן לשימוש בפעילויותינו השגרתיות. כחלק מגישתנו המקצועית אנחנו פתוחים למיזמים משותפים ולשיתופי פעולה בחדשנות ובפיתוח יישומים חדשים.

 • מי הלקוחות שלנו?

  לקוחות פרטיים, מעבדות מובילות, מוסדות רפואיים, קופות חולים, יוזמות ועסקיים פרטיים, מכוני מחקר, אוניברסיטאות.