לחצו ENTER לחיפוש או ESC לצאת
Dyn Diagnostics Dyn Diagnostics
דין מו”פ

דין מו”פ

דין מו”פ

דין מו”פ

פתרונות השבחה חכמים בתחום החקלאות, מחקר ופיתוח קיטים הומניים IVD לשימוש מעבדתי ופיתוח וייצור מכשור רפואי בתחום הקולפוסקופיה
 • במה אנחנו מתמחים?

  דין מו"פ נוסדה בשנת 2002 כחברה בת  של דין דיאגנוסטיקה

   

  האווירה החדשנית של חברת סטארט-אפ הדוחפת את השוק הישראלי קדימה, היא שנתנה לדין את ההשראה להקים חברת מו"פ המבוססת על שנים רבות של ידע וניסיון.

   


  בשנת 2008 השקנו את Genotype, שירות המתמחה בניתוח סמנים גנטיים בתחום החקלאות שמטרתו להציע סמני דנ"א ייחודיים ופתרונות השבחה חכמים, תוך התמקדות ביצירת סמנים המסייעים להחיש את משך ההשבחה, ושמירה על אחידות הזן החדש.

   

  בעשור האחרון גם הרחבנו את פעילותנו ליצירת פתרונות רפואיים המבוססים על ניסיוננו בשוק הבריאות המקומי. המוניטין המקצועיים של דין דיאגנוסטיקה הציבו את דין מו"פ בקדמת ההזדמנויות ושיתופי הפעולה עם מובילי דעה, מרכזי מחקר ומוסדות בריאות. כיום, דין מו"פ יוצרת פתרונות מתקדמים המתאימים לצרכים של תחומי האבחון המולקולרי והמכשור הרפואי.

   

  בשנת 2016 השקנו את DERMADYN, ערכה ייחודית לזיהוי מולקולרי in vitro של 7 סוגי דרמטופיטים. בהמשך אותה שנה השקנו את CIN FINDER 3000, מערכת משולבת לניהול בדיקות קולפוסקופיה המציעה לגניקולוגים פתרון שלם לבדיקות קולפוסקופיה ולתיעודן.

   

  אנחנו מאמינים שנקודת המבט החדשנית שלנו וניסיוננו רב השנים מאפשרים לנו להציע פתרונות חכמים וטובים בתחומי ההתמחות שלנו.

 • מי הלקוחות שלנו?

  בתי חולים ומוסדות רפואיים, קופות חולים, מגדלים ומטפחים בתחום החקלאות.